Platby a doprava

PLATBY

 

PLATBY ZA ZBOŽÍ

1. Platba převodem - bankovní spojení a bližší informace k platbě převodem naleznete v e-mailu s potvrzením objednávky.

2. Dobírka - je možné zaplatit dle zvolené dopravy kurýrovi, na poště.

 

 

DOPRAVA

 

DOPRAVA ZBOŽÍ K VÁM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od vyexpedování z našeho skladu, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.
Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
 

dopravné za 1 balík při platbě předem

99,- vč. DPH

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

159,- vč. DPH

dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč, DPH

ZDARMA

doběrečné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH

59,- vč. DPH

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
 

dopravné za 1 balík při platbě předem

99,- vč. DPH

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

159,- vč. DPH

dopravné při objednávce zboží nad 1600,- vč. DPH

ZDARMA

doběrečné při objednávce zboží nad 1600,- vč. DPH

59,- vč. DPH


Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Kategorie

Vyber si oblečení, nahrej logo a je to!

Potřebuješ poradit?

Grafika a výroba
info(zavinac)swagme.cz

Obchodní oddělení:
info(zavinac)swagme.cz

Staň se naším fanouškem na FB