Výměna a vrácení zboží

 
Nejste spokojeni se svým zbožím?

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb. občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. Týká se to zakázkové výroby a zboží, které není skladem a dovyrábíme ho pro kupujícího na zakázku.

Ostatní zboží můžete do 14 dní od doručení vrátit bez udání důvodu. Vrátíme Vám peníze za Vaší objednávku.

Zboží, které vracíte, musí být nenošené, v původním neponičeném obalu a s visačkou. V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení odpovídající částky ve výši, která umožní zboží vrátit do původního stavu. Ke zboží je nutné přiložit originál prodejního dokladu, faktůru (udělejte si kopii a tu si mezitím uschovejte). Dále vyplněný, volně dostupný protokol o odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud vracíte pouze část zásilky, postupujete stejně, ale v přiloženém protokolu, odstoupení od kupní smouvy musí být zboží, které vracíte. Ke zboží přikládáte doklad, jehož obsahem je cena a datum prodeje za vracené zboží (faktůru, kterou jste dostali).

Kdy a jak dostanu své peníze zpět?                       

Částku Vám vrátíme nejpozději do 14-ti dní od okamžiku, kdy nám příjde písemná informace o odstoupení. Ponechte si kopii dodacího lístku do té doby, než Vám přijdou peníze zpět.

Dle ust. § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů​ si vyhrazujeme právo neproplatit zákazníkovi dopravné zpět k prodávajícímu, stejně tak při výměně zboží.

 

Chcete vyměnit zboží za jiné?

Pokud chcete zboží vyměnit např. z důvodu nevhodné velikosti, zboží vraťte popsaným způsobem a objednejte si standardním způsobem nové požadované zboží. Lhůta pro výměnu je 20 dní od doručení objednaného zboží.

Kategorie

Vyber si oblečení, nahrej logo a je to!

Potřebuješ poradit?

Grafika a výroba
info(zavinac)swagme.cz

Obchodní oddělení:
info(zavinac)swagme.cz

Staň se naším fanouškem na FB